Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 1 common:people_all_forms

Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти.

Date: 10 травня 2020 о 14:27, Refreshed 24 лютого 2021 о 20:56

Освітні програми

     В дошкільному навчальному закладі освітній процес у 2019/2020 навчальному році здійснюється на підставі Базового компоненту та Освітньої програми для дітей в "Я у Світі". Освітній процес у дошкільному навчальному закладі у 2019/2020 навчальному році здійснюється відповідно до Законів України

     Педагогічний колектив здійснює освітній процес у закладі за Базовим компонентом дошкільної освіти (2012) та оновленою програмою «Я у Світі». Про нову редакцію програми «Я у Світі» Програма розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» в новій редакції повністю відповідає структурі Базового компонента дошкільної освіти. Надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (наказ МОН від 24.06.2014 № 750) У Програмі відображено вимоги до оновленого змісту освіти дитини від народження до шести (семи) років життя, а саме до її розвиненості, вихованості й навченості впродовж дошкільного дитинства. 

Програма складається з двох частин: 

Частина І - від народження до трьох років

 Частина ІІ - від трьох до шести (семи років)

   Частина І містить інваріантну складову змісту освіти дітей від народження до трьох років. Матеріали частини І Програми викладено за сімома освітніми лініями: «Особистість дитини», «Дитина в соціумі», «Дитина у природному довкіллі», «Дитина у світі культури», «Діяльність дитини», «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», «Мовлення дитини». Над оновленням Програми працювали науковці під керівництвом Олени Леонтіївни Кононко, завідувача кафедри дошкільної освіти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, д-ра психол. наук, професора. Матеріали кожної освітньої лінії структуровано за рамкою-схемою, що містить такі елементи: Вікові можливості (для кожного року життя).

      Основні освітні завдання (чітко окреслені розвивальні, навчальні та виховні завдання) Організація життєдіяльності Показники компетентності дитини на кінець кожного вікового періоду Частина ІІ містить інваріантну й варіативну складові змісту освіти дітей молодшого та старшого дошкільного віку. Ці складові представлені такими освітніми лініями: інваріантна складова - «Особистість дитини», «Дитина в соціумі», «Дитина у природному довкіллі», «Дитина у світі культури», «Діяльність дитини», «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», «Мовлення дитини»; варіативна складова - «Комп'ютерна грамота», «Іноземна мова (англійська)», «Хореографія», «Шахи». Матеріали Програми структуровано відповідно до психологічного віку. Водночас з урахуванням потреб практиків у кожному психологічному віці виокремлено особливості паспортного віку. Матеріали кожної освітньої лінії структуровано за рамкою-схемою, що містить такі елементи: Вікові можливості (для кожного року життя) Основні освітні завдання (чітко окреслені розвивальні, навчальні та виховні завдання) Організація життєдіяльності Показники компетентності дитини на кінець кожного вікового періоду Додатки до Програми містять орієнтовні розпорядок дня дітей, розподіл занять на тиждень, музичний репертуар, переліки художніх творів та інші практичні матеріали для роботи з дітьми. Програма легко сприймається за своєю структурою, складовими кожного розділу та створює простір для використання різних педагогічних технологій, прояву творчості й гнучкості у підході до кожної дитини.

Comments:
Only authorized users can leave comments.